packshoty

Jakość fotografii produktowej ma bardzo istotne znaczenie w przypadku produktów premium. W tym przypadku wybraliśmy ciepłe światło i dołożyliśmy wszelkich starań, aby butelki nabrały atrakcyjnego blasku. Bardzo miłym zaskoczeniem było dla nas, kiedy nasze zdjęcia pojawiły się w Internecie i bardzo mocno wyróżniały się na tle konkurencyjnych zdjęć buteleczek.

 

foldery

PrZYGOTOWUJĄC PROJEKT PRzyglądamy się uważnie treści, która mamy "ubrać graficznie" i szukamy dla niej nośnej historii. W tym folderze odnieśliśmy pewność siebie do wyprawy w góry, do zdobycia znanego szczytu. Wspinaczka może się wydawać sportem ZBYT ekstremalnym, ale czy życie codzienne czasem właśnie takie nie jest? Szkolenia są skierowane do osób, których niektóre sytuacje życiowe onieśmielają, a chcieliby osiągnąć znacznie więcej. Dla szkoleń z tego cyklu przygotowujemy pełną kampanię reklamową.

 

 

 

logotypy

Aby zmierzyć się z tym tematem chętnie wybraliśmy się do Katowic i zagłębiliśmy się w niezwykle ciekawe materiały dotyczące historii Śląska. Ku naszemu zaskoczeniu okazało się, że ten region należał do niezwykle nowoczesnych przedsięwzięć i tam właśnie realizowały się postępowe idee rozwoju nie tylko przemysłowego, ale również i w architekturze. Nawiązaliśmy tutaj do architektury i charakterystycznych kominów. Krój pisma stylistycznie nawiązuje do dwudziestolecia międzywojennego, kiedy to Śląsk przeżywał czasy swojej świetności.

 

Wobblery

Kolorowe woblery świetnie uzupełniają specjalne akcje promocyjne w sklepach. prowadzą uwagę klienta dokładnie tam, gdzie chcemy.

Jeżeli potrzebują Państwo regularnych projektów np. plakatów, folderów, wydawnictw, serii ulotek, to stała współpraca jest bardzo dobrym pomysłem. Dlaczego? Z dwóch zasadniczych powodów. Po pierwsze, różne tworzone projekty będą spójne ze sobą, po drugie daje to oszczędność czasu i kosztów.

 

Plakat Black Friday stworzony dla Aptek Medicover działał nie tylko w przestrzeni, ale również w przygotowywanym przez nas czasopiśmie.

 

plakaty

komunikacja wewnętrzna w firmie

Plakat przygotowany na specjalną akcją promocyjną firmy NUXE.

 

 

 

 

 

oznaczenia do poruszania się w przestrzeni

W ramach naszej współpracy z Aptekami Medicover przygotowaliśmy system oznaczeń do poruszania się po centrum medycznym. Jego celem było stworzenie przyjaznej komunikacji prowadzącej pacjenta do apteki, która znajdowała się w innej części budynku. Strzałki zostały umieszczone na podłodze i wkomponowane w elementy wystroju wnętrza, czyli pomarańczowe kropki. Pomarańczowe kropki jako element dominujący w tej przestrzeni stał się bardzo mocnym i skutecznym wyróżnikiem dla naszej komunikacji na tle plakatów i pozostałych oznaczeń samego centrum medycznego.

 

oznaczenia do poruszania się w przestrzeni

System oznaczeń w centrum medycznym prowadzący do apteki przygotowaliśmy również w postaci schematycznych rysunków samego budynku.

oznaczenia do poruszania się w przestrzeni

W Dodatkowym elementem komunikacji w przestrzeni były ulotki, które oprócz wskazówek z cyku: "jak dotrzeć..." miały również praktyczne informacje dotyczące zakresu usług i godzin otwarcia.

plakaty promocyjne

 

wizualizacje

Przed wdrożeniem projektu przygotowujemy wizualizacje - w tym wypadku przed wprowadzeniem nowych oznaczeń przygotowaliśmy wydruki i zrobiliśmy sesje zdjęciową w aptece. Na podstawie tak przygotowanej prezentacji Apteki Medicover mogły podjąć decyzję odnośnie wdrażania projektu.

Gadżety reklamowe

Eleganckie papierowe torebki idą nie tylko z duchem ekologii, ale również dbają o odczucia estetyczne pacjentów.