Współpracowała z Fundacją Atelier, Stowarzyszeniem Odblokuj!, ZPAP. Zajmowała się fotografią studyjną, okolicznościową, koncertową i artystyczną. Specjalizuje się

w łączeniu typografii z dobrą fotografią. Od 2014 roku stale projektuje elementy identyfikacji wizualnej dla aptek z grupy Invimed (Medicover i Damiana).

"

KATARZYNA ALONSO, INVIMED-T Sp. z o.o.

Naszą współpracę możemy uznać za bardzo udaną ze względu na świetną komunikację. Projekty, które zostały dla nas przygotowane są profesjonalne, estetyczne i bardzo dobrze spełniają swoją rolę marketingową. Powierzając kolejne projekty przekonaliśmy się, że będą one wykonane z pieczołowitą starannością, rzetelnie i terminowo przy dołożeniu wszelkich starań, żeby produkty finalne miały bardzo wysoką jakość graficzno-projektową. Polecamy współpracę ze względu na wyjątkowość, niepowtarzalność i piękno. "

STUDIO GRAFICZNE

 

 

 

REKOMENDACJE

I NOTKI BIOGRAFICZNE >>

DZIAŁ MARKETINGU FIRMY SOLGAR POLSKA

Przy realizacji projektu zachowane zostały najwyższe standardy co do jakości komunikacji, co pozwoliło nam w bardzo krótkim czasie osiągnąć zamierzony cel. Cierpliwe i empatyczne podejście do wielokrotności nanoszonych zmian i poprawek przyczyniło się do nawiązania przyjacielskich relacji, z których jak najbardziej będziemy korzystać przy kolejnych projektach mając pewność, że uzyskamy najwyższą jakość usługi. Polecamy współpracę przede wszystkim tym, którzy cenią profesjonalizm w projektowaniu wyjątkowych i jednocześnie nowoczesnych rozwiązań graficznych."

 

Radosław Helwich
– współzałożyciel studia Unusual Line. Organizator, marketingowiec, handlowiec. Specjalista w zakresie komunikacji i pracy zespołowej. Całkiem świeży terapeuta uzależnień. Promotor idei:
rób tylko to, w czym jesteś najlepszy. Nieustanne wnosi dobrą energię

i motywuje nas do dawania z siebie maksimum.

Niezwykły talent do realizowania nawet najbardziej wymyślnych i wybujałych marzeń. Prywatnie podróżnik, żeglarz i pieśniarz. Planuje przeprowadzkę na stałe do domu na drzewie.

 

Współpracował przy wprowadzaniu nowych produktów

i tworzeniu marek z koncernami  Rifeng, Saint-Gobain czy Unidelta. Podejmował się ambitnych zadań zlecanych przez Kulczyk Investments czy Cashflow Leaders Investors. Korzystał ze szkoleń Roberta Kiyosaki i Donalda Trumpa.

"